JÕULUIME

Naisjuristid pakuvad veebinaisjuristid@gmail.com teenust.

Veebinõustamine on mugav, innovaatiline ning võimaldab naisjuristidel kaugtööna rohkem ühenduse tegevusse panustada. Nõustavad täitemenetluse, inkasso ja perekonnaõiguse juristid.
ENJL kliendid on seda teenust juba ammu küsinud. Veebinõustamine on mugav ja kliendid ei pea enam iga küsimuse korral õigusbüroose kohale tulema ega selleks pikki sõite ette võtma. Nüüd saavad kõik huvilised ükskõik mis Eestimaa piirkonnas veebinõustajalt konsultatsiooni kasvõi oma kodus.
Testimise perioodil saava kõik registreerujad kasutada sooduskoodiga- NAISJURISTID, ühekordset nõustamist hinnaga 40 EUR. Nõustamiseks tuleb enjl fb keskkonnas sõnum saata ja märkida mis valdkonna juristi soovib, seejärel väljastatakse kliendile arve ning arve tasumisega saab klient veebikonsultatsioonile.
Kuivõrd osad vabatahtlikud naisjuristid on päevasel ajal kohtuistungitel, siis testimise periood näitab mis kellaajad sobivad paremini meie veebinaisjuristidele. Testimise perioodil katsetame erinevaid variante- videosillaga kontaktnõustamist, kui ka nn anonüümse konsultandi veebinõustamist, kus klient ei näe oma nõustajat videopildis. Klient saab oma valikuid ise teha.
Veebinaisjuristidel on ka oma kontaktmeiliaadress- veebinaisjuristid@gmail.com
Eesti Naisjuristide Liidu pangakonto EE382200221057784886.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *