Uudised

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas saad juristiks õppida ka töö kõrvalt! 👩‍🎓👨‍🎓

Võimalus on õppida bakalaureuseastme osakoormusega sessioonõppes Tallinnas või läbida magistriõppe eeldusainete programm Tallinnas või Tartus.

👉 Uuri lisa õigusteaduskonna kodulehelt: oigus.ut.ee/et/sisseastumine/juristiks-too-korvalt.
...

Õige valik kogu eluks!Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas saad juristiks õppida ka töö kõrvalt! 👩‍🎓👨‍🎓

Võimalus on õppida bakalaureuseastme osakoormusega sessioonõppes Tallinnas või läbida magistriõppe eeldusainete programm Tallinnas või Tartus.

👉 Uuri lisa õigusteaduskonna kodulehelt: oigus.ut.ee/et/sisseastumine/juristiks-too-korvalt.
...

Õige valik kogu eluks!

1 week ago

Eesti Naisjuristide Liit

Pop up aktsioon ENJL kodukontoris #tsemendikunstaias ...

Meil on teile uudiseid! Sellest nädalast on avatud telefoniliin meestele ja naistele, kes soovivad loobuda vägivallast oma suhtes ja muuta oma käitumist turvalisemaks. Numbrile oodatakse helistama ka lähedasi, kes soovivad vägivallast loobujat toetada. Tugiliinil hakkab kõnesid vastu võtma Tõnis Palgi, kes on aastaid toetanud sõltuvus- ja vägivallaprobleemidega inimesi.
Vägivallast loobumise tugiliin 6606 077 on avatud esmaspäevast reedeni, kella 10-16ni, nõu saab küsida ka e-posti teel tugiliin@sotsiaalkindlustusamet.ee.
...

Tomorrow at 6 pm next webinar on 'CHALLENGES AND OPPORTUNITIES: BUILDING GENDER RESPONSIVE NATIONAL POLICY'S DURING COVID 19' hosted by AESHI in collaboration with Women Academy for Africa (WAFA).

Please register in advance for this webinar:
us02web.zoom.us/webinar/register/WN_HVfAwo88QRK89JDRoufwnQ

„We believe that as AESHI lawyers there is a specific role that we can play to enhance the work of politicians and policy makers committed to gender equality and the safety of women and children during and after the era of COVID 19 and vice versa. This webinar is an opportunity to address and unpack the challenges which women from all walks of life are facing as a result of this unprecedented pandemic and to assess what has been done and what needs to be done to support vulnerable groups as well as the activists, advocates and policy makers. WAFA is an international NGO regrouping (African) political parties of labor, socialist and social democratic leanings. It was initiated by the Labor Party of Great Britain and covers Africa in 4 sub-regions, namely: Southern, East, West and Central Africa. promotion of gender equality, empowerment and political advancement of women in Africa.“
...

1 week ago

Eesti Naisjuristide Liit

Välkkohtumine & uued projektid! #enjl #uuedväljakutsed ...

Välkkohtumine & uued projektid! #enjl #uuedväljakutsed

Kiirelt õigusnõu! ...

Kiirelt õigusnõu!
Load more

 

 

Kalender

17. august Traditsiooniline kunstilaager Otepääl
Harmoonilises looduskeskkonnas kaunite kunstide loomine. Laager lõpeb kunstinäitusega.
Juhendaja Eve Mahhov, koordineerib Merle Kuusk
Regamine ENJL liikmetele ja toredatele sõpradele: eesti.naisjuristide.liit@eesti.ee

8. juuli Sünnipäevapidu
Elu ei ole lill, vaid lihtsalt lilleline! Tähistame oma juubelit pidulikes kleitides promeneerides. Kus ja kuidas - üllatus! Registreerimine avatud ENJL liikmetele ja partneritele kuni 20. juunini (k.a.) ENJL FB lehe kaudu või e-kirjaga eesti.naisjuristide.liit@eesti.ee

23.-24. juuni Traditsiooniline ühismatk
Nõutav: ilmastikutingimustega arvestav matkariietus, õiged (sissekantud) matkajalanõud, putukatõrjevahendid, isiklikud ööbimisvahendid (telk telkkonna peale, isiklik madrats ja magamiskott), energiaks terviseampsud, isiklikuks tarbeks vesi (kaheks päevaks). Matkal teeme ühiselt süüa: toiduvalik avalikustatakse registreerujatele jooksvalt. Registreerimine avatud ENJL liikmetele ja partneritele kuni 18. juunini (k.a.) ENJL FB lehe kaudu või e-kirjaga eesti.naisjuristide.liit@eesti.ee

JOOKSEV! 01.-25. juuni beebiriiete ja mänguasjade annetus
Kui on soov osaleda, võta meiega ühendust eesti.naisjuristide.liit@eesti.ee

11. juuni IT koosolek
Kell 19:00-23:00
Women Lawyers who code
Juhendab Kadri Meriste

07. juuni Presidentide Üldkogu koosolek
Kell 17:30-19:30
ENJL vabatahtlike presidentide üldkogu koosolekul arutatakse ENJL brändi uusi väljundeid, 2019 tegevuskava ja rahvusvahelistes projektides osalemist. Lisaks päevakorras ENJL juubelisündmuste koordineerimine.

04. juuni Presidendikandidaatide kandideerimiskampaaniad
Kui Sind kõnetavad naiste õigused ja sulle meeldib organiseerida üritusi ning koolitusi, siis kandideeri ENJL uueks presidendiks! Meil ei ole kombeks üks president korraga! (Normaalne on 2-3)